آزمون نظام مهندسی

مدرك تحصیلی آزمون نظام مهندسی

مدرك تحصیلی آزمون نظام مهندسی

مدرك تحصیلي آزمون نظام مهندسی

مطابق با  ماده 7 آئين نامه اجرايي قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان صرفاً مدارك مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري به منظور صدور پروانه اشتغال بكار مورد تاييد ميباشند.

همچنین مطابق ماده 6 قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان رشته هاي  معماری، عمران، تاسیسات مكانیكی، تاسیسات برقی ،شهرسازی، نقشه برداری و ترافیك جزء رشته هاي اصلي ميباشند.

با توجه  به  مصوبات كميسيون هم ارزي رشته ها  كليه  دارندگان مدارك تحصيلي كارشناسي  ناپيوسته، كارشناسي با عناوين متفاوت از رشته هاي اصلي، كارشناسي ارشد و دكتري فاقد مدرك كارشناسي در رشته هاي اصلي و مواردي از اين قبيل جهت اطلاع از امكان دریافت پروانه اشتغال بكار در رشته و صلاحیت مورد نظر، از طریق اداره كل استان محل سكونت خود قبل از ثبت نام مطمئن گردند.  

تذكر مهم: 

بدینوسیله تاكید ميگردد متقاضیان مي بایست دقت نمایند  در زمان ثبت نام آزمون، با توجه به مدرك تحصیلي خود، شرایط لازم را از حیث امكان اخذ پروانه به كار مهندسي مطابق با آخرین ضوابط و مصوبات كمیسیون هم ارزی  رشته ها دارا باشند.

بدیهي است درصورت عدم رعایت  این قبیل موارد، صرف  ثبت نام  و قبولي در آزمون هیچ گونه حقي را برای داوطلبان ایجاد نخواهد كرد و قبولي ایشان كان لم یكن تلقي شده و هر گونه مسئولیت ناشي از آن بر عهده متقاضي شركت در آزمون مي باشد، ضمن آنكه دفتر مقررات ملّّي  و كنترل ساختمان نیز  پاسخگوی این گونه افراد نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *