آزمون نظام مهندسی

اعلام نتایج آزمون کارشناسی رسمی ۱۴۰۲ (شورای عالی کارشناسان)

پایگاه خبری بتاسیویل- نتایج آزمون کارشناسی رسمی ۱۴۰۲ (شورای عالی کارشناسان) اعلام شد.
داوطلبان آزمون شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۲ می‌توانند از طریق لینک زیر کارنامه خود را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشاهده کنند.

مشاهده نتایج آزمون کارشناسی رسمی ۱۴۰۲ (شورای عالی کارشناسان)

آزمون کارشناسان رسمی دادگستری- شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۲ در صبح جمعه ۱۵ دی‌ماه در ۳۵ شهر کشور برگزار شد و ۸۵ هزار و ۲۲۶ داوطلب در آن به رقابت پرداختند.

نحوه اعتراض به نتیجه آزمون

داوطلبان حداکثر تا ۱۰ روز پس از اعلام نتیجه در وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مشاهدۀ نتیجه مندرج در کارنامه در صورت هرگونه سوال یا اعتراض در رابطه با نمرۀ آزمون می‌توانند از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش که لینک آن از طریق کارنامه نیز قابل دسترسی است موضوع خود را مطرح نمایند و از ارسال اعتراض یا مراجعه به شورای‌عالی اکیداً خودداری نمایند.

مراحل بعدی جذب داوطلبان

همانگونه که در دفترچۀ ثبت‌نام آزمون آمده است آزمون دو مرحله‌ای بوده و موفقیت در هر دو مرحلۀ آزمون و طی کردن سایر مراحل مطابق با قانون کانون کارشناسان و آئین نامه اجرائی آن و داشتن شرایط مندرج در دفترچه ثبت‌نام آزمون لازمۀ قبولی نهائی است. قبولی در این مرحله به منزلۀ پذیرش در آزمون کتبی در استان مورد تقاضا بوده و وضعیت قبولی نهائی بعد از مرحلۀ دوم آزمون و سایر مراحل مشخص می‌شود.

ادامۀ مراحل آزمون و انتشار اطلاعیه‌های بعدی از طریق وب سایت شورای‌عالی به نشانی www.hcioe.org  متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

 

پکیج جامع آزمون کارشناس رسمی

یک منبع جامع و کاربردی از تمام منابع مورد نیاز جهت شرکت در آزمون کارشناس رسمی میباشد

قوی ترین پکیج مخصوص آزمون کارشنذس رسمی شامل ویدیو و جزوات کامل قانون منابع عمومی و منابع تخصصی

جهت خرید پکیج بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش و خرید پکیج 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *